  • Mfr # OS-MISC-D-35-L-19487
  • Zoro # G209529088
Legend
Exit with Left Arrow
Width
3.5"
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-MISC-D-35-L-19487
Dimensions
Width
3.5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"
Length (In.)
5"