  • Mfr # OS-NS-D-35-V-10515
  • Zoro # G309355358
Legend
Caution Sudden Stops Sign
Width
3.5"
Height
5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
OS-NS-D-35-V-10515
Dimensions
Width
3.5"
Height
5"
Thickness
0.1"
Length
3.5"