  • Mfr # OS-NS-D-35-V-10513
  • Zoro # G009355344
Legend
Caution Sudden Drop Sign
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
OS-NS-D-35-V-10513
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"