  • Mfr # OS-NS-D-35-V-10975
  • Zoro # G109354223
/ea
Key Features
Legend
Designated E. Coli Sampling Point Sign
Sign Material
Decal
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OS-NS-D-35-V-10975
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"