  • Mfr # OS-NS-D-35-V-16285
  • Zoro # G809365802
Legend
NOTICE Office Not An Exit Sign
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-NS-D-35-V-16285
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"