  • Mfr # OS-NS-D-35-L-19529
  • Zoro # G109352892
Legend
Contains No PCBs (Polychlorinated Biphenyls)
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
OS-NS-D-35-L-19529
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"