  • Mfr # OS-NS-D-35-L-11351
  • Zoro # G109338940
Legend
Do Not Remove Sign
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-NS-D-35-L-11351
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"