  • Mfr # OS-NS-D-35-L-12588
  • Zoro # G809353984
Legend
Fire Exit Keep Clear Dial 911 Sign
Width
3.5"
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-NS-D-35-L-12588
Dimensions
Width
3.5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"
Length (In.)
5"