  • Mfr # OS-NS-D-35-V-15121
  • Zoro # G509356124
Legend
Not A Fire Exit Sign
Width
3.5"
Height
5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-NS-D-35-V-15121
Dimensions
Width
3.5"
Height
5"
Thickness
0.1"
Length (In.)
5"