  • Mfr # OS-SN-D-35-L-11679
  • Zoro # G409498979
/ea
Key Features
Legend
We Inspect All Packages Entering
Height
3.5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-SN-D-35-L-11679
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"