  • Mfr # OS-WS-D-35-L-12136
  • Zoro # G009778914
Legend
Flammable Keep Fire Away
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-WS-D-35-L-12136
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"