  • Mfr # OS-CS-D-35-L-19256
  • Zoro # G509409929
/ea
Key Features
Legend
Wear Goggles Or Face Shield While Operating This Machine
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-CS-D-35-L-19256
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"