  • Mfr # D-A-12-999673
  • Zoro # G809672757
/ea
Key Features
Double-Sided
No
UV Resistant
Yes
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Height
36"
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-12-999673
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Length
12"