  • Mfr # OS-2PACK-NS-D-35-L-17675
  • Zoro # G412217246
Key Features
Legend
Pool Capacity ____ People
Length
3.5 in
Width
5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-2PACK-NS-D-35-L-17675
Length
3.5 in
Width
5 in
Size
5 in W x 3.5 in L
Thickness
0.03 in