Radioactive Double Sided Corrugated Plastic Circle Yard Sign, 16" H, C-16-CIR-DS-WS-Radioactive
  • Mfr # C-16-CIR-DS-WS-Radioactive
  • Zoro # G309687077
/ea
Key Features
Width
0.04 in
Height
16 in
Sign Material
Corrugated Plastic
Sign Mounting Style
Yard Stakes
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C-16-CIR-DS-WS-Radioactive
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.04 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in