  • Mfr # OS-2PACK-DS-D-35-V-2333
  • Zoro # G212138260
Key Features
Legend
Stay Back 50 Feet Not Responsible
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-2PACK-DS-D-35-V-2333
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
Length
5 in
Details
Item
Safety Culture Sign
Legend
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Danger labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.