  • Mfr # OS-2PACK-TS-D-35-L-11857
  • Zoro # G012210234
Key Features
Legend
Report All Injuries To Your Supervisor
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-2PACK-TS-D-35-L-11857
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
Length
5 in
Details
Item
Safety Culture Sign
Legend
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Think labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.