  • Mfr # OS-DS-D-35-L-1002
  • Zoro # G609448835
/ea
Key Features
Legend
110 Volts
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OS-DS-D-35-L-1002
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"