  • Mfr # OS-DS-D-35-L-1874
  • Zoro # G109527306
Legend
Contamination Risk
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-L-1874
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"