  • Mfr # OS-DS-D-35-L-1031-10PK
  • Zoro # G309453818
Key Features
Legend
Electrical Panel Keep Clear
Height
3.5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-DS-D-35-L-1031-10PK
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"