  • Mfr # OS-DS-D-35-L-1031
  • Zoro # G009498720
Legend
Electrical Panel Keep Clear
Height
3.5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-L-1031
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"