  • Mfr # OS-DS-D-35-L-2235
  • Zoro # G409449353
/ea
Key Features
Legend
Warning Electrical Shock Hazard
Height
3.5"
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-L-2235
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"