  • Mfr # OS-DS-D-35-V-2124
  • Zoro # G409523640
Legend
Blasting In Progress When Light
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-V-2124
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"