  • Mfr # OS-DS-D-35-VS-1069
  • Zoro # G109524893
Legend
Close Clearance Bilingual
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-DS-D-35-VS-1069
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"