  • Mfr # OS-NS-D-35-L-10037-10PK
  • Zoro # G709344501
Key Features
Legend
Accessible Exit Sign
Height
3.5"
Sign Material
Decal
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-NS-D-35-L-10037-10PK
Dimensions
Width
5"
Height
3.5"
Thickness
0.1"