  • Mfr # OS-WS-D-35-L-12477
  • Zoro # G009700175
/ea
Key Features
Legend
Beyond This Point Magnetic Fields Spanish
Sign Material
Decal
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OS-WS-D-35-L-12477
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"