  • Mfr # OS-WS-D-35-L-12376
  • Zoro # G309773817
Legend
Rep Cabinet Keep Clear
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-WS-D-35-L-12376
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"