  • Mfr # OS-WS-D-35-L-12830
  • Zoro # G909887235
Legend
Safe Crane Operation Untrained Operator
Height
3.5"
Length
5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-WS-D-35-L-12830
Height
3.5"
Length
5"
Size
3.5 in x 5 in
Thickness
0.1"