  • Mfr # OS-WS-D-35-V-13024
  • Zoro # G209697770
/ea
Key Features
Legend
Caution This Room Is Protected
Sign Material
Decal
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
OS-WS-D-35-V-13024
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"