  • Mfr # OS-WS-D-35-V-13564
  • Zoro # G409887667
/ea
Key Features
Legend
This Facility Does Not Provide
Height
5"
Length
3.5"
Thickness
0.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OS-WS-D-35-V-13564
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in x 3.5 in
Thickness
0.1"