  • Mfr # D-A-12-999623
  • Zoro # G509672736
Size
12 in x 36 in
Length
12"
Thickness
0.1 in
Height
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-12-999623
Size
12 in x 36 in
Length
12"
Thickness
0.1 in
Height
36"