Slippery When Wet 16in Non-Slip Floor Marker, 16" x 16", FD-2-C-16-99892
  • Mfr # FD-2-C-16-99892
  • Zoro # G109625842
/ea
Key Features
Width
0.01 in
Height
16 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FD-2-C-16-99892
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
0.01 in
Height
16 in
Thickness
0.1 in
Length
16 in
Size
16"