  • Mfr # OS-2PACK-DS-D-35-VS-1574
  • Zoro # G612167822
Key Features
Legend
Smoking In Designated Areas Only Bilingual
Length
5 in
Width
3.5 in
Thickness
0.03 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-2PACK-DS-D-35-VS-1574
Dimensions
Length
5 in
Width
3.5 in
Size
3.5 in W x 5 in L
Thickness
0.03 in
Details
Legend
Rectangle
Printed Language
Bilingual
Description
  • •DURABLE ALL-WEATHER DESIGN: Our 5 in. X 3.5 in. commercial-grade OSHA Danger labels are made with UV-protected vinyl label, ensuring a lifetime of maintenance-free usage even in the most extreme indoor and outdoor environments.