  • Mfr # P-ARROW10-999611
  • Zoro # G609674623
/ea
Key Features
Height
30"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P-ARROW10-999611
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
30"
Thickness
0.1 in
Length
10"
Size
10" X 30"