  • Mfr # D-A-12-999606
  • Zoro # G109672426
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Length
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999606
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Length
12"
Height
36"