  • Mfr # P-ARROW12-999594
  • Zoro # G309673742
Height
36"
Thickness
0.1 in
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
P-ARROW12-999594
Height
36"
Thickness
0.1 in
Length
12"
Size
12" X 36"