  • Mfr # P-ARROW12-999595
  • Zoro # G909673685
/ea
Key Features
Height
36"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Size
12" X 36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P-ARROW12-999595
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12" X 36"
Length
12"