  • Mfr # C-24-CIR-DS-WS- Visit Santa
  • Zoro # G509685743
/ea
Key Features
Double-Sided
Yes
UV Resistant
Yes
Sign Mounting Style
Yard Stakes
Thickness
0.1 in
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
C-24-CIR-DS-WS- Visit Santa
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Length
24 in
Height
24 in
Width
0.04 in
Size
24"