  • Mfr # C-24-CIR-DS-WS- Welcome Home
  • Zoro # G509685750
/ea
Key Features
Length
24 in
Double-Sided
Yes
UV Resistant
Yes
Sign Material
Corrugated Plastic
Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
C-24-CIR-DS-WS- Welcome Home
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
24 in
Height
24 in
Width
0.04 in
Thickness
0.1 in
Size
24"