  • Mfr # D-A-10-999547
  • Zoro # G909671728
/ea
Key Features
Thickness
0.1 in
Height
30"
Length
10"
Double-Sided
No
Size
10 in x 30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
D-A-10-999547
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.1 in
Height
30"
Length
10"
Size
10 in x 30 in