  • Mfr # C-16-CIR-DS-WS-Zombie Killer
  • Zoro # G009687148
/ea
Key Features
Double-Sided
Yes
Length
16 in
Sign Material
Corrugated Plastic
Thickness
0.1 in
Height
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
C-16-CIR-DS-WS-Zombie Killer
Dimensions
Length
16 in
Thickness
0.1 in
Height
16 in
Width
0.04 in
Size
16"