  • Mfr # RLP-25-03-250-3-G
  • Zoro # G814851147
/ea
Key Features
Length
250 ft
Width
25 in
Thickness
3 Mil
Finish
Glossy
For Use With
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RLP-25-03-250-3-G
Country of Origin
China
Dimensions
Length
250 ft
Width
25 in
Thickness
3 Mil
Depth
3" Core