  • Zoro # G411312515
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outer Ring Inside Dia. (In.)
1.25 in
Type
C - Cylindrical Bore
Outside Dia.
2.75 in
Cage Material
S - Steel or Standard Cage
Width
0.6875 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRL10
Zoro #
G411312515
UPC #
Country of Origin
Sweden
Dimensions
Outer Ring Inside Dia. (In.)
1.25 in
Outside Dia.
2.75 in
Width
0.6875 in