  • Mfr # HAR-RD-34-POST-ASIANNIGHT
  • Zoro # G709240094
/ea
Key Features
Width
34 in
Length
34 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Tabletop Color
Grey
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-RD-34-POST-ASIANNIGHT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Length
34 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in