  • Mfr # HAR-RD-34-POST-XD09
  • Zoro # G309240203
/ea
Key Features
Width
34 in
Length
34 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Tabletop Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-RD-34-POST-XD09
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Length
34 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in