  • Mfr # HAR-SQ-42-POST-XD09
  • Zoro # G609242167
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
Length
42 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Tabletop Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-SQ-42-POST-XD09
Width
42 in
Length
42 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in