  • Mfr # HAR-ABOT-46X72-PT-01
  • Zoro # G409239794
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
Length
72 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Tabletop Color
Grey
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-ABOT-46X72-PT-01
Width
45 in
Length
72 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in