  • Mfr # HAR-BOT-46X84-DOU-01
  • Zoro # G109240342
/ea
See details
Key Features
Width
45.25 in
Length
84 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Tabletop Color
Grey
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HAR-BOT-46X84-DOU-01
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
45.25 in
Length
84 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in