  • Mfr # HAR-BOT-46X84-PT-WC
  • Zoro # G309240982
Width
45.25 in
Length
84 in
Height
29 in
Tabletop Material
Engineered Wood
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-BOT-46X84-PT-WC
Width
45.25 in
Length
84 in
Height
29 in
Top Thickness
1 in