  • Mfr # HAR-BOVL-48X96-DOU.BK-U779-NA
  • Zoro # G516178603
/ea
See details
Key Features
Shape
Boval
Width
48 in
Length
96 in
Tabletop Color
Grey
Top Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-BOVL-48X96-DOU.BK-U779-NA
Width
48 in
Length
96 in
Top Thickness
1 in